Головна сторінка
top
Left
Вхід
Вхід
Вхід
Вхід
Вхід
Вхід
 

Katalog
 

Ми пропонуємо повний перелік послуг в сфері комп’ютерних технологій, будь-то:

 • розробка та впровадження програмного забезпечення,  баз даних, профільних облікових комплексів, тощо;

 • абонентське обслуговування Вашого комп’ютерного парку;

 • готові рішення «Офіс під ключ»;

 • підбір або оптимізація необхідного для роботи комп’ютерного та програмного забезпечення;

 • виробництво не стандартного комп’ютерного забезпечення;

 • аутсортсинг та консалтинг в сфері інформаційних технологій.

 • веб-дизайн, розробка і супроводження сайтів.

Цілком ймовірно, що Ви не знайшли в короткому переліку тієї послуги, що потрібна саме Вам, насправді ми можемо швидко і професійно вирішити Ваше питання. Ми працюємо в неосяжній сфері інформаційних технологій. Головне в підході  - Ваші проблеми – наші прості і зрозумілі Вам рішення.

Самі для себе ми вважаємо найголовнішими напрямами діяльності розробку і впровадження програмних комплексів любого рівня складності: від локальної програми для конкретного завдання до потужних мережевих облікових комплексів з базами даних. Докладніше про цей вид діяльності Ви дізнаєтесь, переглянувши КАТАЛОГ наших програм та  ФОРУМ підтримки програм. Власне враження допоможе сформувати перелік наших КЛІЄНТІВ. Між тим, це лише вибраний нами пріоритет.

Не менш актуальним для нас і, в першу чергу, для Вас може бути пропозиція  абонентського обслуговування комп’ютерів, серверів, комп’ютерної мережі, підтримки програмного забезпечення. Швидка комп’ютерна допомога. Настройка і ремонт комп’ютерів та периферійного обладнання. Підписаний Договір на абонентське обслуговування дозволить Вам суттєво заощадити кошти та звільнити Ваших співробітників від «кривавої боротьби» з непокірними комп’ютерами, або кровожерливими вірусами, а значить ефективність роботи Вашої фірми виросте.  Абонентське обслуговування передбачає:

 • безкоштовний виїзд нашого спеціаліста, якщо ситуація того вимагає;

 • найкоротший з можливих термін реакції на аварійну ситуацію;

 • оперативні консультації по телефону і віддалене адміністрування через Інтернет;

 • особливу послугу «ADMINvacation». У Вас є власний адміністратор, але він в даний час хворіє, у відпустці, його тимчасово нема на місці, а потрібна негайна його присутність для вирішення аварійних питань.

В чому переваги послуги абонентського обслуговування? Перш за все для Вас буде важливим суттєва економія коштів на утриманні власного системного адміністратора. Та опосередковано на процесі пошуку і підбору гідної кандидатури на посаду. У випадку, якщо для цих цілей Ви ще й користуєтесь послугами рекрутингового агентства, ціна може бути просто космічною. Давайте порахуємо. Умова для розрахунку: офіс Вашої компанії вже налічує 10 комп’ютерів, сканер, факс. Все поєднано комп’ютерною мережею, є потреба в користуванні електронною поштою, Інтернетом, а звідси проблема захисту комп’ютерів. Фірма зростає і можливе розширення комп’ютерного парку.

Місячні витрати Ваш адміністратор Наш спеціаліст
10ПК 20ПК 10ПК 20ПК
Середній оклад 5000 8000    
Оренда 1м/кВ 200 200    
Прибутковий податок 750 1200    
Податок в пенсійний фонд 1650 2656    
Оплата лікарняного листа Так Так    
Оплата щорічної відпустки 5000 8000    
Рекрутингове агенство 2500 4000    
Всього(грн) 15110 24056 7000 14000

Наша послуга «Офіс під ключ» передбачає повний комплекс робіт, починаючи з проектування та монтажу офісної та телефонних мереж, поставки обладнання і закінчуючи абонентським обслуговуванням комп’ютерів.

Ми станемо Вам в нагоді під час комплектації або технічного переобладнання офісної техніки, вибору необхідних для роботи програмних засобів. Вивчивши Ваші потреби та знаючи про відведені в цих цілях фінансові ресурси, ми допоможемо зробити максимально продуктивний і заощадливий вибір. Маючи власний великий комп’ютерний парк, ми набули в цьому питанні достатнього досвіду.

 Сьогодення породжує нову моду – моду на нестандартні комп’ютери користувача. Комп’ютери, що виділялись би з ряду «стандартна комплектація, рішення для офісу, ігрова станція», комп’ютери з власною індивідуальністю. Ви бажаєте мати електронного друга «під себе»? Бажаєте машину, як ні у кого? Ми виробляємо такі машини!  Просто зв’яжіться з нами і розкажіть, якими особливостями має виблискувати ВАШ комп’ютер. Ми зберемо для вас його. Крім того, ми забезпечуємо такі машини безстроковою і безкоштовною технічною підтримкою. Це справжній VIP комп’ютер!

Ще вчора мережа Інтернет була для багатьох дивиною, річчю, досяжною для вибраних. Сьогодні Інтернет став частиною життя. Кількість сайтів вражає, інформація, що розміщена на них, шокує. Зрозуміло бажання не залишатись осторонь процесу, мати власний сайт – візитку. Звернувшись до нас, Ви будете мати в своєму розпорядженні  професійного дизайнера, та команду фахівців з програмування. Ми забезпечимо новому вашому сайту належну підтримку.

Про послуги в сфері комп’ютерних технологій можна писати безкінечно і навряд чи для цього може вистачити сторінки сайту. І головне -  ми не збираємось втомлювати відвідувачів подробицями спектру наших послуг. Головне в іншому – ми займаємось ВСІМ що може належати до IT. У нас немає базових цін, кожен клієнт вимагає особливого підходу. Тому ціни можуть починатись з смішних  ста гривень.

Зателефонуйте

нам і ми обов’язково домовимось.

bottom