Головна сторінка
top
Left
Вхід
Вхід
Вхід
Вхід
Вхід
Вхід
 

Katalog
 

Сторінка презентує програми нашої розробки. Звісно, що наша оцінка програм буде упередженою, але при їх створенні ми намагались врахувати найдрібніші забаганки спеціаліста, на нашу думку вони практично ідеальні. Як то вийшло насправді - вирішувати Вам. Більшість наших програмних продуктів профільні, вони стануть у нагоді Зберігачам цінних паперів. Це цілком природно, оскільки ми довгий час вивчали їх потреби.

ПЗ  "ЗБЕРІГАЧ"

Програмне забезпечення «ЗБЕРІГАЧ» - повноцінна та адаптована для потреб зберігача цінних паперів система, що дозволяє виконувати всі види операцій з цінними паперами, готувати бланки розпоряджень, вести необхідні журнали обліку, готувати в автоматичному режимі пакет документів на знерухомлення та супроводжувати сам процес знерухомлення, реєструючи дати та події, вести облік свідоцтв про знерухомлення, відслідковувати взаємозв`язок "емітент-реєстратор", виставляти в автоматичному режимі рахунки за надані зберігачем послуги та контролювати оплати за цими рахунками. Готувати всі види виписок і реєстрів власників. Користування програмним продуктом забезпечить своєчасну і точну підготовку регулярної і нерегулярної звітності зберігача цінних паперів до ДКЦПФР в автоматичному режимі. Програма сама слідкує за термінами здачі звітності та за операціями, наслідком яких є необхідність подачі нерегулярної звітності. 
Крім того, ПЗ «ЗБЕРІГАЧ» являє собою повноцінне віддалене робоче місце і здатен забезпечити стабільну роботу як для філії зберігача, так і бути терміналом у Вашого депонента незалежно від територіального розташування по відношенню до зберігача. 
В довершення, програмне забезпечення обладнано дружнім інтерфейсом, що разом з багатогранністю функцій є запорукою швидкої і точної роботи нашого зберігача. Користуючись програмою «ЗБЕРІГАЧ», наші спеціалісти-зберігачі давно викинули з власного лексикону слова "незручно, довго, відсутні дані, великі обсяги, не вкладаємось в термін, немає можливості"! Ми щиро сподіваємося, що знайомство з нашою системою зблизька стане запорукою нашої співпраці!

 

Програма велика і має власний САЙТ та ФОРУМ

 

ПЗ "AstraFTP"

 

 

Шановні Зберігачі цінних паперів! Пропонуємо Вам зробити ще один маленький крок в автоматизації виробничих процесів - встановіть у себе програмне забезпечення "Астра FTP" і разом з цим звільніть частку власного робочого часу. З появою цієї програми Вам не доведеться більше піклуватися про періодичність виходу на зв'язок з Депозитарієм. Ви виконуєте облікові операції, а про обмін інформацією з базою ВАТ "МФС" подбає наш електронний помічник "Астра FTP". Піклуючись виключно процесом обміну даними між зберігачем та депозитарієм, програма миттєво "помітить" та відправить в депозитарій новий файл, згенерований Вами, або файл, що чекає на Вашу увагу від депозитарію. Дана програма - сучасна заміна Вашій старенькій "Астрі".Звісно, для переходу до користування даною програмою Вам прийдеться відмовитися від старої звички і перейти від застосованого Вами старого протоколу обміну даними з Депозитарієм Dial up з'єднання до обміну даними з Депозитарієм по FTP. Навіть на випадок, якщо Ваша компанія не має до поки що виділеного інтернет-каналу і користується Dial up Інтернет каналом, при наявності ПЗ "Астра FTP" ви використовуєте Інтернет по своїм потребам, незважаючи на необхідність обміну даними з Депозитарієм. ПЗ потурбується про це, поки Ви вирішуєте в мережі Інтернет своє питання. Але якщо Ваша компанія має виділений інтернет-канал, Ваш зберігач активно працює і взаємодіє з іншими зберігачами, - це ПЗ - знахідка! 
Зверніть увагу, що можливості програми не вичерпані роботою з FTP Депозитарію ВАТ "МФС". У Вас є потреба в періодичних перевірках наявності файлів на сервері FTP? "AstraFTP" і в цьому випадку Ваш надійний помічник!

ФОРУМ ПРОГРАМИ

 

 

 

 

 

ПЗ "Звітність до ДКЦПФР"

 

 

Програма - незамінний помічник будь-якого Зберігача цінних паперів. Оскільки, окрім роботи ще необхідно втратити дещицю дорогоцінного часу на підготовку звітності в ДКЦПФР. Програма проста і зрозуміла. В ній відсутні будь-які функції, що б "перевантажували" програму, або відволікали увагу від основного завдання - формування звіту зберігача. Перелік функцій програми:

 

1. Редагування та друк регулярної звітності Зберігача до ДКЦПФР

2. Редагування та друк нерегулярної звітності Зберігача до ДКЦПФР

3. Автоматичне та напівавтоматичне формування нерегулярної звітності з використанням даних з операційних днів

4. Напівавтоматичне формування регулярної звітності з використанням даних з операційних днів

5. Ведення архіву регулярної звітності

6. Ведення архіву нерегулярної звітності з фіксацією реєстраційних номерів

7. Друк регулярної звітності з архіву

8. Друк нерегулярної звітності з архіву з фіксацією реєстраційних номерів

9. Відправлення нерегулярного звіту  електронною поштою до ДКЦПФР в автоматичному або ручному режимі

10. Відправлення регулярної звітності до ДКЦПФР на перевірку

11. Власна процедура перевірки регулярної звітності

12. Власна процедура перевірки нерегулярної звітності з використанням архіву регулярної й нерегулярної звітності

13. Перевірка наявності нерегулярної звітності за вказаний проміжок часу

14. Можливість підключення доповнень

15. Останнє і ГОЛОВНЕ: на нашому форумі доступна для завантаження безкоштовна версія ПЗ з обмеженням в використанні терміном на 3 місяці. Спробуйте переваги програми власноруч!   

 

ФОРУМ ПРОГРАМИ

ПЗ "БЛАНКИ"

Наш новий програмний продукт ПЗ "Бланки". Програма - своєрідна "друкарська машинка", що призначена допомогти клієнту скласти і заповнити первинні документи встановленого зразка (наприклад, для зберігача цінних паперів, для торгівця цінними паперами, тощо). Декілька років назад у нас була подібна програма і вона користувалась успіхом. Призначалась програма для підготовки бланків розпоряджень для зберігача цінних паперів. Потрібно було заповнити лише необхідні дані і програма давала можливість друкувати готовий бланк розпорядження зберігача цінних паперів.
Сьогоднішня розробка програми не являє собою процес реінкарнації продукту,що колись вже існував. Починаючи розробку програми, ми мали на меті створити продукт, що мав би слугувати тій самій цілі - виконувати підготовку бланків документів встановленого зразка, але ми збираємось вивести цю ідею на принципово новий рівень. Програма більше не буде обмежуватись рамками одного зберігача і більше не буде придатною для потреб одного зберігача. Ми створили програму -трансформер - будь-хто за декілька хвилин зможе пристосувати програму під власні потреби і друкувати заповнені бланки власного зразка.
Програма зможе легко задовольняти потреби друку первинних документів будь-якого напрямку - чи-то для потреб фінансової установи, потреб юриста, або підприємства-виробника. Створена програма для підготовки первинних документів не має жодних обмежень стосовно формату, окрім обмежень, що накладає уява.

ФОРУМ ПРОГРАМИ

 

ПЗ "ЕмітІнфо"

Програма дає можливість проведення пошуку інформації про: 

 

  • Підприємство-емітента;

  • Реєстратора іменних цінних паперів;

  • Зберігача цінних паперів;

  • Підприємство-торгівця цінними паперами.

   Дане ПЗ використовує в своїй роботі поєднані між собою бази даних ДКЦПФР (http://www.ssmsc.gov.ua) та базу ВАТ "МФС" (http://www.mfs.kiev.ua ), що ми використовуємо в своїй роботі в якості зберігача цінних паперів. Таким чином, існуючі дані стали повнішими. Оскільки метою створення ПЗ була оптимізація умов пошуку інформації, процес пошуку можливо виконувати за будь-яким відомим Вам достовірно параметром: чи-то частина коду ЄДРПОУ, чи частина назви підприємства. В програмі добре відпрацьовано взаємозв'язок "емітент-реєстратор" - виконаний пошук емітента, окрім інформації стосовно самого емітента, вкаже Вам на дані реєстратора, що веде реєстр власників іменних цінних паперів даного емітента, а перехід на поле реєстратора - відобразить інформацію про реєстри емітентів, що ним ведуться. Крім того, база даних може бути розширена та/або виправлена - користувачі мають можливість подавати відповідні запити, що після перевірки будуть додані нами до загальних даних. Програма розповсюджується безкоштовно по принципу "AS IS", при першому запуску програми необхідно пройти реєстрацію. Вона необхідна нам для статистичних даних (це допоможе нам зрозуміти її корисність), а також забезпечить відсутність серед користувачів "мережевих хуліганів" (всі дані отримані нами від користувача при реєстрації відносяться до конфіденційної інформації. Ми несемо повну відповідальність за будь-яке її несанкціоноване використання). Всі користувачі ПЗ, що мають підозрілі з нашої точки зору реєстраційні дані, будуть перевірятися нашим адміністратором, такий користувач може бути блокований за наслідками перевірки. Підключення до системи ПЗ означає Ваше повне і незаперечне погодження з наступним пунктам:

  • Авторське право і власність на ПЗ належить ТОВ "ФК"ДЕКРА".

  • Власник може в будь-який час без додаткового попередження вносити будь-які зміни в порядок розповсюдження, користування та структуру даних ПЗ.

Завантажене Вами ПЗ працює з базою даних, що розміщена на нашому сервері, а тому безумовною умовою роботи ПЗ є його встановлення на комп'ютері, що має доступ по мережі Інтернет.

ФОРУМ ПРОГРАМИ

 

МАСОВІ ОПЕРАЦІЇ

 

Колись це було окреме програмне забезпечення, що дозволяло виконувати масові операції Зберігача цінних паперів. Власне цей факт і дозволяє нам розмістити послугу серед переліку програм. Ми не відмовились від цього проекту, але його специфічність підказала правильній шлях - це має бути послуга.

Вже багато років ми займаємось проблемою виконання масових операцій Зберігача цінних паперів і успішно вирішуємо питання відкриття рахунків у цінних паперах, зарахування/списання цінних паперів, закриття рахунків власників. Особливість в тому, що для виконання таких операцій не потрібно купляти додаткове програмне забезпечення, вчити своїх спеціалістів правилам користування, читати нудні інструкції. Крім того, подібна функціональність програмного забезпечення потрібна далеко не кожен день і було б не розумно придбавати для цього окреме програмне забезпечення. В той же час, реалії життя Зберігача вимагають наявності функції виконання масових операцій. Ми виконуємо ці роботи з гарантією!

У Вас існує така проблема? Вирішення просте - достатньо набрати наш контактний номер  і обговорити умови.

ФОРУМ ПОСЛУГИ

 

РОЗРОБКА САЙТУ

Як і багато інших компаній ми пропонуємо послугу розробки сайтів. Від сайтів-візиток до потужних інтернет-порталів. Послуга не нова і пропозицій доволі багато. Але ми маємо відмінність від будь-якої іншої компанії-розробника. Крім належного досвіду і власних веб-дизайнерів, ми маємо величезний досвід прикладного характеру, оскільки багато років займались проблематикою фондового ринку, тому знаємо проблему з "середини". Наше веб-програмування з самого початку націлене на фахівця. Знаючи проблематику, ми здатні максимально точно сприйняти завдання і допомогти спрямувати  тематику будучої сторінки Замовника до цілі, минаючи не потрібні в данному контексті можливості програмування сайту, а значить заощаджуючи кошти і час клієнта.

Ми  виконуємо повний комплекс робіт: реєстрацію доменного імені, розробку сторінок сайту та подальшу підтримку. При цьому гарантуємо:

  • максимальну швидкість робіт;

  • вражаючу комунікабельність переговорів;

  • Ваше щире здивування запропонованою якістю та ціною наших послуг.

ЗРОБІТЬ ЗАЯВКУ

 

bottom