Головна сторінка
top
Left
Вхід
Вхід
Вхід
Вхід
Вхід
Вхід
 

Pidtr
 

 

Ласкаво просимо Вас на сторінку технічної підтримки!

 

 

     
ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ

підтримка продуктів, поради, інструкції

Сайт підтримки наших програм "HelpDesk"

ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ

Отримайте відповідь на головні питання

ЗАЯВКИ НА РОБОТИ

Відправте заявку (реєстрація)

 

 

Сторінка виконує роль "навігатора" по форуму нашої компанії. Програмних продуктів і послуг, що ми пропонуємо, вже доволі багато і не завжди легко розшукати потрібне, передивляючись матеріали через загальний форум. Тут ми спробуємо спрямувати відвідувачів найкоротшим шляхом до потрібної теми.

Посилання в розділі "ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ" перенаправляє на головну сторінку форуму -  дає змогу за один погляд визначити власноруч потрібній напрямок пошуку інформації.

Посилання "ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ" перенаправить відвідувача на розділ форуму, присвячений будь-яким питанням стосовно наших програмних продуктів. Тут розміщуються консультації стосовно роботи програм, поради що- до їх налагодження,  описуються  нюанси  взаємодії наших програм та стороннього програмного забезпечення.

Посилання "ЗАЯВКА НА РОБОТИ" перенаправить на спеціальну сторінку форуму, призначену для розміщення Ваших заявок на роботи (щиро сподіваємось, що ми не будемо їх довго чекати!) та дозволить Вам відслідковувати стадії виконання Вашої заявки. Або отримати іншу інформацію по даному питанню.

Наш повсякчасний інтерес  полягає в популяризації рішень, що пропонуються  нами . Тому будь-яке  Ваше звернення має для нас пріоритетне значення. Ми постараємось вирішити питання якомога швидше. Наші спеціалісти завжди знаходяться в режимі "Он-Лайн" з 9 ранку і до 19 вечора. Структура побудови нашого сайту дозволяє організацію спілкування без врахування "випадаючих" з робочого процесу вихідних або святкових днів. Тому, звернувшись до нас, Ви впевнено можете розраховувати на практично цілодобову допомогу.

 

bottom